Lokówka Silk’n AutoTwist (AT1PE1001)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Silk’n AutoTwist |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silk’n 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silk’n.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silk’n AutoTwist
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silk'n AutoTwist - Hair Care Lokówki | 455 zł |
Silk'n AutoTwist Lokówka 1 szt. | 291 zł |
Silk'n AutoTwist - Lokówka | 291 zł |
Silk'n AutoTwist lokówka automatyczna 1 szt. | 422 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →