Pamięć RAM Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GLLTU160N02
Silicon Power SP008GLLTU160N02 1600 MHz CL11 1600 MHz CL11 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GLLTU160N02
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power SP008GLLTU160N02 moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR3L 1600 Mhz | 53 zł |
Silicon Power - DDR3L - module - 8 GB - DIMM 240-pin - 1600 MHz / PC3L-128 | 87 zł |
Pamięć RAM Silicon Power DDR3 8GB (1x8GB) 1600MHz CL11 1.35V Low Voltage U | 90 zł |
Silicon Power Sp008glltu160n02 1x8gb Ddr4 1600mhz Ram Czarny SP008GBLFU320 | 95 zł |
Pamięć RAM Silicon Power DDR3 8GB (1x8GB) 1600MHz CL11 1.35V Low Voltage U | 60 zł |
Modyfikacje Silicon Power DDR3 1x8Gb
Ceny na Silicon Power DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GLLTU160N02 | od 53 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GBLTU160N02 | od 53 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →