Krzesło Signal Texo
Zdjęcia 3 |
Signal Texo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Signal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Signal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Signal Texo
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Signal Meble Krzesło Texo Velvet Czarne / Bluvel 78 Zielone | 339 zł |
Signal Krzesło TEXO granatowe tapicerowane tkaniną aksamitną SIGNAL | 242 zł |
Krzesło Welurowe Na Metalowej Podstawie Texo Velvet Zielone | 429 zł |
Krzesło TEXO VELVET czarny stelaż, zielony welur BLUVEL 78 | 199 zł |
Signal Meble Krzesło Texo Velvet Czarne / Bluvel 86 Granatowe | 339 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →