Tuner TV Signal T2-Mini
Zdjęcia 4 |
Signal T2-Mini |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Signal T2-Mini
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tuner DVB-T2 HEVC dekoder Signal TRYB HOTELOWY | 115 zł |
Tuner TV Signal T2-MINI | 118 zł |
Dekoder DVB-T2 Signal T2-MINI Tuner Hevc Usb 5V | 116 zł |
Tuner Dvb-T2 Signal T2-Mini H.265 Hevc | 119 zł |
Tuner DVBT2 HEVC T2-MINI Signal | 107 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →