Fotel komputerowy Signal Q-154
Signal Q-154 |
|
Niektóre sklepy oferują szeroką gamę kolorów i wybór dowolnego materiału na zamówienie.
Przegląd mechanizmów do bujania w krzesłach komputerowych: zalety i wady każdego typuJakie są mechanizmy do bujania w krzesłach komputerowych i biurowych
Jak wybrać fotel komputerowyCo wziąć pod uwagę przy wyborze wygodnego fotela komputerowego ze względu na wzrost i pozostałe czynniki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Signal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Signal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Signal Q-154
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotel obrotowy Q-154 czarny biurowy wygodny tapicerowany ekoskórą fotel SI | 1 084 zł |
Signal Meble Fotel Obrotowy Q-154 Czarna Ekoskóra | 729 zł |
Fotel Obrotowy Biurowy Q-154 Czarny Skóra Naturalna | 998 zł |
Fotel obrotowy Q-154 czarny - skóra naturalna wygodny fotel biurowy SIGNAL | 1 357 zł |
Signal Meble Fotel Obrotowy Q-154 Czarny Skóra | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →