Krzesło Signal H-261
Zdjęcia 16 |
Signal H-261 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Signal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Signal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Signal H-261
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Signal Meble Krzesło H-261 Bis Aluminium / Ekoskóra Szare | 135 zł |
4-ių kėdžių komplektas H261 Bis Alu, pilkas | 128 zł |
Signal Kremowe krzesło z ekoskóry H261 bisK | 128 zł |
Židle H-261 - Signal KRZH-261CHROM | 291 zł |
Krzesło Do Kuchni Tapicerowane H-261 Alu Szare Signal | 135 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →