Nawilżacz Sharp UA-HD60E-L
Zdjęcia 9 |
Sharp UA-HD60E-L - szary |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp UA-HD60E-L
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp UA-HD60E-L | 1 999 zł |
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HD60E-L Plasmacluster | 2 000 zł |
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60EL | 2 215 zł |
Oczyszczacz powietrza, Sharp, Plasmacluster UA-HD60E-L | 1 999 zł |
Modyfikacje Sharp UA-HD60E-L
Ceny na Sharp UA-HD60E-L |
---|---|---|---|---|
Sharp UA-HD50E-L | od 1 799 zł | 5 oferty | ||
Sharp UA-HD60E-L | od 1 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →