Lodówka Sharp SJ-BA05DTXWF biały
Zdjęcia 9 |
Sharp SJ-BA05DTXWF biały 2021 rokfull No Frost |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp SJ-BA05DTXWF biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka SHARP SJ-BA05DTXWF-EU No frost 180cm Biała | 1 600 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SHARP SJ-BA05DTXWF-EU (22) 877 77 77 Raty 0! Indywi | 1 599 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SHARP SJ-BA05DTXWF-EU (22) 877 77 77 Raty 0! Indywi | 1 599 zł |
Modyfikacje Sharp SJ-BA05DTXWF
Ceny na Sharp SJ-BA05DTXWF |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-BA05DTXWF biały | od 1 599 zł | 4 oferty | ||
Sharp SJ-BA05DTXBF czarny | od 1 700 zł | 6 oferty | ||
Sharp SJ-BA05DTXLF szary | od 1 700 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →