System audio Sharp DR-I470
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Sharp DR-I470
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:14 W
Interfejsy:Wi-Fi
Wymiary:354x185x145 mm
Waga:3.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharp DR-I470
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radio internetowe SHARP DR-I470 Czarny | 500 zł |
Radio internetowe Sharp DR-I470GR PRO WI-FI | 899 zł |
Radio internetowe SHARP DR-I470 Czarny | 500 zł |
Radio internetowe SHARP DR-I470 Czarny DR-I470(GR)PRO | 500 zł |
Radio internetowe SHARP DR-I470 PRO Brązowy | 500 zł |
Radio internetowe SHARP DR-I470 PRO Brązowy DR-I470(BR) | 500 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →