Pojemnik na żywność Severin ZB 3620
Zdjęcia 4 |
Severin ZB 3620 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin ZB 3620
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN ZB 3620 2 pojemniki do przechowywania żywności pojemność 075 l pas | 79 zł |
Severin ZB 3620 2szt. | 79 zł |
Pojemniki próżniowe SEVERIN ZB 3620, 2 szt. | 109 zł |
Severin ZB 3620 2szt. | 79 zł |
Pojemniki próżniowe Severin ZB 3620 | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →