Wolnowar Sencor SPP 2200SS
Zdjęcia 13 |
Sencor SPP 2200SS biały stal nierdzewna |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SPP 2200SS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Automatyczny kocioł konserwujący 1800 W stal nierdzewna SPP 2200SS | 539 zł |
Sencor SPP 2200SS 1800W 27l Ruszt do pasteryzacji | 539 zł |
Sencor Automatyczny garnek do pasteryzacji Sencor SPP 2200SS | 815 zł |
Sencor SPP 2200SS 1800W 27l Ruszt do pasteryzacji | 539 zł |
Faro 41009601 | 499 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości multicookera Sencor SPP 2200SS:
- Zintegrowany kurek spustowy
- Wskaźnik pracy
- Ochrona przed przegrzaniem
Modyfikacje Sencor SPP 2200SS
Ceny na Sencor SPP 2200SS |
---|---|---|---|---|
Sencor SPP 2100WH | od 400 zł | 4 oferty | ||
Sencor SPP 2200SS | od 499 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →