Elektryczna szczoteczka do zębów Sencor SOC 2202TQ (41006742)
Zdjęcia 13 |
Sencor SOC 2202TQ |
|
Wydajna elektryczna szczoteczka ultradźwiękowa przeznaczona do codziennego czyszczenia zębów i jamy ustnej. Posiada w pełni wodoodporną, stylową obudowę z tworzywa sztucznego o stopniu ochrony IP67. Wbudowana bateria zapewnia fantastyczny poziom autonomii (do 45 dni aktywnego użytkowania). Producent pozycjonuje się jako produkt średniej kategorii cenowej w 2019 roku. Sercem szczoteczki Sencor SOC 2202TQ jest wytrzymały silnik elektryczny wykorzystujący efekt lewitacji magnetycznej.
Wibruje z częstotliwością do 750 Hz, a ruchy te są przenoszone bezpośrednio na owalną głowicę wymiennej dyszy SOX 001 (2 szt. w zestawie) i jej elastyczne nylonowe włosie. Dzięki energicznym wibracjom z pasty, śliny i powietrza powstaje aktywna piana, która pozwala skutecznie i delikatnie czyścić zęby ze wszystkich stron, w tym z tak trudno dostępnych miejsc jak przestrzenie międzyzębowe. Używanie tej szczoteczki do zębów daje znacznie lepsze rezultaty niż jakakolwiek szczoteczka ręczna. Obsługuje 5-stopniową regulację mocy i 5 programów czyszczących. Dwuminutowy timer z funkcją automatycznego wyłączania przypomina o przestrzeganiu 30-sekundowych odstępów w celu uzyskania optymalnych czasów leczenia dla każdej ćwiartki jamy ustnej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Kup Sencor SOC 2202TQ
Elektryczna szczoteczka dźwiękowa z prędkością szczotkowania 45000 turkuso | 247 zł |
Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 2202TQ | Bezpłatny transport | Raty | 242 zł |
Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 2202TQ | Bezpłatny transport | 242 zł |
Modyfikacje Sencor SOC 2202TQ
Ceny na Sencor SOC 2202TQ |
---|---|---|---|---|
Sencor SOC 2200SL | od 211 zł | 1 oferta | ||
Sencor SOC 2201RS | od 247 zł | 1 oferta | ||
Sencor SOC 2202TQ | od 242 zł | 4 oferty |