Music Center Sencor SMC 4120B
Sencor SMC 4120B
Rodzaj:wieża
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:12 W
Pasmo przenoszenia:84 – 18000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, CD
Wymiary kolumny:240x150x123 mm
Centralny blok:120x180x245 mm
Waga:4 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Sencor SMC 4120B
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SMC 4120B 2x6W, BT | 429 zł |
Wieża SENCOR SMC 4120B | 429 zł |
Sencor SMC 4120B Mikrowieża | 429 zł |
Sencor SMC 4120B | 368 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →