Strzyżarka Sencor SHP 8305BK
Zdjęcia 15 |
Sencor SHP 8305BK |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHP 8305BK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Strzyżarka SENCOR SHP 8305BK | 200 zł |
Sencor Zestaw maszynki do strzyżenia włosów Sencor SHP 8305BK | 326 zł |
Sencor SHP 8305BK trymer do ciała 1 szt. | 170 zł |
Sencor SHP 8305BK Zestaw do strzyżenia włosów | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →