Frytkownica beztłuszczowa Sencor SFR 3130BK
Zdjęcia 12 |
Sencor SFR 3130BK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SFR 3130BK
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica beztłuszczowa SENCOR SFR 3130BK Air Fryer | 299 zł |
Sencor SFR 3130BK 1300W 3,5l | 299 zł |
Frytkownica beztłuszczowa SENCOR SFR 3130BK Air Fryer 41012941 | 300 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Sencor SFR 3130BK | 305 zł |
Sencor SFR 3130BK 1300W 3,5l | 300 zł |
Sencor SFR 3130BK Frytownica Beztłuszczowa | 300 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →