Ekspres do kawy Sencor SES 4700BK czarny
Zdjęcia 17 |
Sencor SES 4700BK czarny czarny srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SES 4700BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR- SES 4700BK Maszyna do ekspresu SES 4700BK | 418 zł |
Ekspres ciśnieniowy Sencor SES4700BK | 729 zł |
SES 4700BK Ekspres ciśnieniowy | 739 zł |
Ekspres ciśnieniowy Sencor SES4700BK | 738 zł |
Modyfikacje Sencor SES 4700BK
Ceny na Sencor SES 4700BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 4700BK czarny | od 418 zł | 4 oferty | ||
Sencor SES 4900SS srebrny | od 415 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →