Odżywka białkowa Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.8 kg
Wideo 16Zdjęcia 3 | Produkt jest niedostępny 225 zł złożony; koncentrat; izolowane białko; Typ: serwatkowe; Forma dawkowania: proszek; Opakowanie: słoik; Waga: 2820; Liczba dawek (szt.): 94; Dawka (g): 30; Ilość białka w dawce: 22; Kalorijność dawki (kcal): 112; Kraj pochodzenia marki: USA; |
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.82 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scitec Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scitec Nutrition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional
Ceny na Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional |
---|---|---|---|---|
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.5 kg | od 44 zł | 25 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.9 kg | od 89 zł | 28 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1 kg | od 85 zł | 8 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 kg | od 158 zł | 50 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 5 kg | od 500 zł | 4 oferty |