Opona rowerowa Schwalbe Smart Sam Performance Wired 700x40C
Zdjęcia 6 |
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 700x40C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schwalbe Smart Sam Performance Wired 700x40C
Ceny na Schwalbe Smart Sam Performance Wired 700x40C |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 20x2.35 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 24x2.1 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 26x2.1 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 26x2.25 | od 70 zł | 5 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 27.5x2.1 | od 79 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 27.5x2.25 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 28x1.65 | od 74 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 29x1.75 | od 119 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 29x2.1 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 29x2.25 | od 78 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 700x35C | od 112 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Smart Sam Performance Wired 700x40C | od 83 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →