Opona rowerowa Schwalbe Pro One TLE Super Race V-Guard 700x28C
Zdjęcia 9 |
Schwalbe Pro One TLE Super Race V-Guard 700x28C 700x25C700x28C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Pro One TLE Super Race V-Guard 700x28C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Pro One Evo Addix Race Tire 700x28c 11653975 | 226 zł |
Schwalbe Schwalbe Pro One Super Race, tires (black, ETRTO: 28-622) | 224 zł |
Schwalbe Pro One V-guard Evo Tubeless 700c X 28 Road Tyre Czarny 700C x 28 | 218 zł |
Modyfikacje Schwalbe Pro One TLE Super Race V-Guard 700x28C
Ceny na Schwalbe Pro One TLE Super Race V-Guard 700x28C |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Pro One TLE Super Race V-Guard 700x25C | od 213 zł | 8 oferty | ||
Schwalbe Pro One TLE Super Race V-Guard 700x28C | od 218 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →