Opona rowerowa Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.5
Zdjęcia 8 |
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.5 |
|
Może być również montowany na e-rowerach, dobrze nadaje się do dużych prędkości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Marathon Plus "New Flatless" 700x38c 11100770 | 122 zł |
Schwalbe Opona Tire 28" Marathon Plus HS 348, Perf Wired 40-622 Black-Refl | 162 zł |
Schwalbe Schwalbe Marathon Plus 29/28" (622 mm) Black Opona do rowerów tre | 154 zł |
Schwalbe, Opona trekkingowa, MARATHON PLUS E-BIKE READY, 700x38C, 28 | 180 zł |
Schwalbe Marathon Plus Performance Smartguard 700c X 38 Rigid Urban Tyre C | 127 zł |
Modyfikacje Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.5
Ceny na Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.5 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 16x1.35 | od 113 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 20x1.35 | od 104 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 20x1.75 | od 115 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 24x1.75 | od 130 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1 3/8 | od 125 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1 5/8 | od 130 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1.35 | od 104 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1.75 | od 130 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x2.0 | od 134 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 27.5x1.5 | od 126 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.0 | od 126 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.1 | od 122 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.4 | od 128 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.5 | od 122 zł | 6 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.25 | od 126 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.75 | od 127 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →