Opona rowerowa Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.5
Zdjęcia 5 |
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.5 |
|
Może być również montowany na e-rowerach, dobrze nadaje się do dużych prędkości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Marathon Original 26x1,5" 11100145 | 100 zł |
Schwalbe Schwalbe Marathon 26" (559 mm) Black Opona do rowerów trekkingowy | 125 zł |
Opona Schwalbe Marathon 26' X 1.50' Greenguard | 118 zł |
Schwalbe Marathon Performance Greenguard Endurance 26´´ X 38 Rigid Urban T | 96 zł |
Modyfikacje Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.5
Ceny na Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.5 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 16x1.35 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 16x1.75 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 18x1.65 | od 95 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 20x1.5 | od 91 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 20x1.75 | od 78 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1 3/8 | od 91 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.5 | od 96 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.25 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x1.75 | od 99 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 26x2.0 | od 87 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 27x1 1/4 | od 117 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 27.5x1.65 | od 100 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 28x0.9 | od 110 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 28x1.4 | od 78 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 28x1.5 | od 89 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 28x1.25 | od 98 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 28x1.75 | od 100 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon GreenGuard Wired 28x2.0 | od 135 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →