Bateria wodociągowa Schock Laios 51700090
Schock Laios 51700090 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Laios 51700090
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SCHOCK Armatura kuchenna LAIOS Stone szara armatura wysokociśnieniowa ze s | 1 334 zł |
Bateria SCHOCK LAIOS 517000 PURO (Cristadur) obniżcenęo5korzystajączPROMOC | 1 659 zł |
SCHOCK studio 517.120 WGO LAIOS Bateria kuchenna Białe złoto - wyciągana w | 1 799 zł |
Schock 517000MAG LAIOS zlewozmywak kuchenny Magma | 1 334 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →