Opona ciężarowa Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M
Ceny na Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M | od 1 978 zł | 1 oferta | ||
Sava Avant 5 315/70 R22.5 156L | od 1 674 zł | 3 oferty | ||
Sava Avant 5 315/80 R22.5 156L | od 1 934 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →