Torba podróżna Sapphire ST-130
Zdjęcia 17 |
Sapphire ST-130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire ST-130
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TORBA bagaż podręczny DO SAMOLOTU 40x20x25 RYANAIR pojemna UCHWYT kieszen Torba podróżna Sapphire - bagaż podręczny Model ST-130 (BLUE) Pojemność 20L Wymiary: 40x20x25cm Wytrzymały mate... więcejriał OXFORD 600D Spełnia standardy darmowego bagażu podręcznego większości linii lotniczych Pasek z metalowymi karabińczykami, Duża komora, oraz przednia kieszeń zamykane na zamek błyskawiczny Dwie kieszenie boczne z siatki Cztery nóżki na spodzie oddzielają torbę od podłoża Pas umożliwiający zamontowanie torby na rączce walizki Bardzo funkcjonalne i starannie wykonane wnętrze, Zaprojektowana z troską o maksymalną wygodę użytkowania W 100% oryginalna torba marki Sapphire ⭐⭐⭐⭐⭐ OPIS PRODUKTU Elegancka torba marki Sapphire doskonale spisze się w trakcie każdego wyjazdu. To oryginalny bagaż uznanego na świecie producenta. Masz gwarancję, że kupujesz sprawdzony produkt o wysokiej jakości wykonania i maksymalnej funkcjonalności Erli.plZłóż skargę | 46 zł |
Torba podróżna Sapphire ST-130 - beżowaTorba podróżna Sapphire - bagaż podręcznyModel ST-130 (BEIGE)Pojemnoś Abcfitness.plZłóż skargę | 49 zł |
Torba podróżna Sapphire ST-130 - beżowaTorba podróżna Sapphire - bagaż podręczny Model ST-130 (BEIGE) Pojemność 20L Wymiary: 40x20x25cm Wytrzymały materiał OXFORD 6... więcej00D Spełnia standardy darmowego ... EmpikZłóż skargę | 49 zł |
Torba podróżna Sapphire ST-130 - czarnaTorba podróżna Sapphire - bagaż podręcznyModel ST-130 (BLACK)Pojemnoś Abcfitness.plZłóż skargę | 49 zł |
Torba podróżna Sapphire ST-130 - granatowaTorba podróżna Sapphire - bagaż podręcznyModel ST-130 (BLUE)Pojemność 20LWymiary: 40x20x25cmWytrz Abcfitness.plZłóż skargę | 49 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 48 zł
torba na buty, bagaż podręczny, 20 l, kieszenie: 1 zewnętrz., poliester, 0.35 kg
od 119 zł
torba na buty, torba na walizkę, bagaż podręczny, 23.5 l, kieszenie: 1 zewnętrz., szelki plecaka, poliester, 0.6 kg
od 150 zł
torba na buty, 58 l, kieszenie: 3 zewnętrz., 1 wewnętrz., poliester
od 115 zł
kosmetyczka podróżna, torba na buty, 2.5 l, kieszenie: 8 wewnętrz., nylon, 0.16 kg
od 445 zł
torba na buty, torba, 65 l, kieszenie: 1 zewnętrz., 4 wewnętrz., szelki plecaka, plandeka, 1.5 kg
od 284 zł
torba taktyczna, torba na buty, 60 l, kieszenie: 2 zewnętrz., 1 wewnętrz., szelki plecaka, poliester
od 433 zł
torba na buty, 40 l, kieszenie: 1 zewnętrz., 2 wewnętrz., szelki plecaka, nylon, 1.4 kg
od 490 zł
torba na buty, torba, 71 l, kieszenie: 1 wewnętrz., szelki plecaka, nylon, 1.6 kg
od 320 zł
torba na buty, 50 l, kieszenie: 1 zewnętrz., 1 wewnętrz., szelki plecaka, poliester, 0.65 kg