Karta graficzna Sapphire Radeon RX 6800 PULSE (11305-02-20G)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Sapphire Radeon RX 6800 PULSE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 6800 PULSE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire AMD Radeon RX 6800 OC Pulse Gaming Grafikkarte mit 16GB GDDR6 113 | 3 077 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 6800 Pulse 16GB | 2 000 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 6800 Pulse 16GB 11305-02-20G | 2 000 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →