System audio Sangean WFR-70
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Sangean WFR-70
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:10 W
Nośniki:USB
Interfejsy:Wi-Fi, DLNA
Wymiary:213x128x210 mm
Waga:1.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Sangean WFR-70
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sangean REVERY R5 WFR-70 Radio FM DAB+ Internetowe Srebrny | 1 199 zł |
Sangean REVERY R5 WFR-70 Radio FM DAB+ Internetowe Srebrny | 1 279 zł |
Radio SANGEAN WFR-70 Szary | Bezpłatny transport | 1 279 zł |
Radio SANGEAN WFR-70 Szary | Bezpłatny transport | 1 199 zł |
Sangean Wfr-70 Internet Radio Posrebrzany 4711317994024 | 982 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →