Nóż kuchenny SAMURA Harakiri SHR-0045
Zdjęcia 14 |
SAMURA Harakiri SHR-0045 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAMURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAMURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAMURA Harakiri SHR-0045
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samura Nóż do krojenia Samura Harakiri | 114 zł |
Samura Harakiri nóż kuchenny slicer | 120 zł |
Samura Harakiri Slicer - Profesjonalny Nóż Kuchenny Do Krojenia | 65 zł |
Nóż do krojenia Samura Harakiri | 65 zł |
Opcje kolorystyczne:
- Harakiri SHR-0045B czarny
- Harakiri SHR-0045W biały
PolecamyPorównaj w tabeli →