Nóż kuchenny SAMURA Bamboo SBA-0023
Zdjęcia 6 |
SAMURA Bamboo SBA-0023 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAMURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAMURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAMURA Bamboo SBA-0023
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samura bambus profesjonalny japoński kuchenny nóż użytkowy 60"/150 mm Twar | 151 zł |
Samura Samura Bamboo nóż utility 150mm | 75 zł |
Samura Bamboo nóż kuchenny utility 150mm. | 120 zł |
Samura BAMBUS (Nóż uniwersalny) CM.15 | 75 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →