Klawiatura
Samsung Book Cover Keyboard Slim for Galaxy Tab S9 / Tab S9 FE (EF-DX710)
Zdjęcia 12 |
Samsung Book Cover Keyboard Slim for Galaxy Tab S9 / Tab S9 FE |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Book Cover Keyboard Slim for Galaxy Tab S9 / Tab S9 FE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Etui na Galaxy Tab S9 / S9 FE SAMSUNG Book Cover Silm Czarny Klawiatura | 750 zł |
Etui na tablet Samsung Etui z klawiaturą Samsung Book Cover Keyboard Slim | 539 zł |
Samsung Galaxy Tab S9/S9 FE Book Cover Keyboard Slim, black | 698 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →