Mikrofon SAMSON Meteor Mic (MTR)
Wideo 18Zdjęcia 5 |
SAMSON Meteor Mic |
|
Kompaktowy mikrofon studyjny z połączeniem USB do komputera lub laptopa. Model wykonany jest w eleganckiej chromowanej obudowie i wyposażony w element skraplacza o dużej membranie (25 mm), aby zapewnić najwyższą możliwą jakość nagrywania dźwięku. SAMSON Meteor Mic przyda się do nagrywania instrumentów muzycznych, podcastów, gier, streamingu i komunikacji głosowej w Internecie. Mikrofon ma kardioidalną charakterystykę biegunową, płynne pasmo przenoszenia w zakresie od 20 Hz do 20 kHz i 16-bitowe przetworniki ADC 44,1/48 kHz.
Jeśli chodzi o złącza, model wyposażono w kabel USB do podłączenia do komputera oraz gniazdo audio 3,5 mm do słuchawek. Korpus mikrofonu posiada regulator czułości, otoczony przełącznikiem sygnału audio. Model wyposażony jest w składane nóżki ułatwiające montaż na stole, a w dolnej części korpusu wbudowany jest adapter umożliwiający montaż na standardowym statywie mikrofonowym. Mikrofon nie wymaga sterowników – działa od razu po wyjęciu z pudełka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAMSON 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAMSON.
Kup SAMSON Meteor Mic
Samson MTR101 SAMTR101 | 571 zł |
Samson Samson Meteor Mic METEORMIC | 433 zł |
Samson Kondenser Meteor USB Studio Kondenser Mikrofon SAMTR | 222 zł |
Samson Meteor Mic - Portable USB Studio Quality Condenser Microphone - Hig | 233 zł |
- Otwór 25 mm
- Wbudowany adapter do montażu na słupie