Trampolina Salta Royal Baseground Sports 427
Zdjęcia 8 |
Salta Royal Baseground Sports 427 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości trampoliny Salta Royal Baseground Sports 427:
- Rozmiar powierzchni do skakania: 341 cm
- Długość sprężyn: 21 cm
Modyfikacje Salta Royal Baseground Sports 427
Ceny na Salta Royal Baseground Sports 427 |
---|---|---|---|---|
Salta Royal Baseground Sports 251 | od 2 598 zł | 1 oferta | ||
Salta Royal Baseground Sports 305 | od 2 647 zł | 1 oferta | ||
Salta Royal Baseground Sports 396 | od 2 598 zł | 1 oferta | ||
Salta Royal Baseground Sports 427 | od 3 334 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →