Narty Salomon QST JR 90 2020 /2021
Zdjęcia 9 |
Salomon QST JR 90 (2020/2021) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salomon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salomon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Salomon QST JR 90 (2020/2021)
Ceny na Salomon QST JR 90 (2020/2021) |
---|---|---|---|---|
Salomon QST JR 70 2020 /2021 | od 652 zł | 1 oferta | ||
Salomon QST JR 90 2020 /2021 | od 535 zł | 1 oferta | ||
Salomon QST JR 100 2020 /2021 | od 654 zł | 1 oferta | ||
Salomon QST JR 110 2020 /2021 | od 654 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →