Narty Salomon MTN Summit 79 164 2021 /2022
Salomon MTN Summit 79 164 (2021/2022) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salomon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salomon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Salomon MTN Summit 79 164 (2021/2022)
Ceny na Salomon MTN Summit 79 164 (2021/2022) |
---|---|---|---|---|
Salomon MTN Summit 79 158 2021 /2022 | od 2 000 zł | 1 oferta | ||
Salomon MTN Summit 79 164 2021 /2022 | od 2 000 zł | 1 oferta | ||
Salomon MTN Summit 79 170 2021 /2022 | od 2 000 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →