Głośnik przenośny Ryobi RBTM18-0
Zdjęcia 9 |
Ryobi RBTM18-0 |
|
Głośnik zasilany jest akumulatorami ONE+.
Dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RBTM18-0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Głośnik Bluetooth 18V RR18-0 2 Głośniki 15 W Port Ładowania USB 2A Z | 417 zł |
Głośnik mobilny RYOBI RBTM18-0 Czarno-zielony | 239 zł |
Mini głośnik Bluetooth 18V ONE+ 5133005000 | 239 zł |
Głośnik mobilny RYOBI RBTM18-0 Czarno-zielony | 239 zł |
Mini głośnik Bluetooth 18V ONE+ | 239 zł |
Ryobi RBTM18-0 Bezprzewodowy Mini Głośnik Bluetooth ONE 18V Gołe Narzędzie | 172 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →