Głośnik przenośny Ryobi RBT18-0 (5133004999)
Wideo 6Zdjęcia 14 |
Ryobi RBT18-0 |
|
Głośnik jest zasilany akumulatorami ONE+.
Żywotność baterii 1,5 Ah - 5 godzin, 2 Ah - 6 godzin, 2,5 Ah - 8 godzin, 3 Ah - 10 godzin, 4 Ah - 14 godzin, 5 Ah - 17 godzin, 9 Ah - 32 godziny.
Na rynek europejski model posiada artykuł RBT18-0, artykuł na rynek amerykański - PAD01B.
Dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RBT18-0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Głośnik Bluetooth 18V RBT18-0 2 Głośniki 10 W Port Ładowania USB 20 | 387 zł |
Głośnik mobilny RYOBI RBT18-0 | 393 zł |
Głośnik Ryobi ONE+ czarny (RBT18-0) | 449 zł |
Głośnik mobilny RYOBI RBT18-0 5133004999 | 387 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →