Maszynka do mielenia mięsa Royal Catering RCMM-2000W srebrny
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Royal Catering RCMM-2000W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Catering 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Catering.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Catering RCMM-2000W srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Catering RCMM-2000W maszynka do mięsa zwrotny 72 kg/h 2000 W obudowa | 529 zł |
Maszynka do mielenia mięsa Royal Catering RCMM-2000W | 567 zł |
Wilk do mięsa - 2000 W - 72 kg/h | 529 zł |
Elektryczna Maszynka Wilk Do Mięsa 2000W Akcesoria | 529 zł |
Maszynka do mielenia ROYAL CATERING 10011644 | 562 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →