Maszynka do mielenia mięsa Royal Catering RCFW-800PRO+ stal nierdzewna
Zdjęcia 9 |
Royal Catering RCFW-800PRO+ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Catering RCFW-800PRO+ stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Catering Elektryczna maszynka do mielenia mięsa RCFW-800PRO stal nie | 9 999 zł |
Wilk do mięsa - 800 kg/h - przemysłowy | 9 599 zł |
Royal Catering Wilk maszyna maszynka do mielenia mięsa warzyw przemysłowa | 9 972 zł |
Emaga Wilk maszyna maszynka do mielenia mięsa warzyw przemysłowa profesjon | 9 881 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →