Maszynka do mielenia mięsa Royal Catering RCFW-220PRO stal nierdzewna
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Royal Catering RCFW-220PRO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Catering 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Catering.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Catering RCFW-220PRO stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Catering - RCFW 220PRO - Młynek do mielenia mięsa - 220 kg/h - 1100 | 2 449 zł |
Royal Catering RCFW-220PRO | 2 351 zł |
Wilk do mielenia ROYAL CATERING RCFW 220PRO | 2 330 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →