Frytkownica Royal Catering RCEF 10EH-1 (10010688)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Royal Catering RCEF 10EH-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Catering 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Catering.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Catering RCEF 10EH-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Catering Frytkownica elektryczna ze stali nierdzewnej RCEF 10EH-1 10 | 549 zł |
Frytownica elektryczna - 10 l - 3000 W | 529 zł |
Royal Catering RCEF 10EH-1 | 567 zł |
Frytownica ROYAL CATERING 10010688 RCEF 10EH-1 | 562 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →