Narty Rossignol Delta Sport 192 2022 /2023
Zdjęcia 3 | 999 zł Kup! Narty biegowe do stylu łyżwowego dla dorosłych Rossignol Delta Sport + wiąDecathlon.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Rossignol Delta Sport 192 (2022/2023) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rossignol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rossignol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Rossignol Delta Sport 192 (2022/2023)
Ceny na Rossignol Delta Sport 192 (2022/2023) |
---|---|---|---|---|
Rossignol Delta Sport 173 2022 /2023 | od 821 zł | 1 oferta | ||
Rossignol Delta Sport 180 2022 /2023 | od 774 zł | 1 oferta | ||
Rossignol Delta Sport 186 2022 /2023 | od 774 zł | 1 oferta | ||
Rossignol Delta Sport 192 2022 /2023 | od 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →