Zestaw naczyń Riess Nouvelle 0558-036
Zdjęcia 22 |
Riess Nouvelle 0558-036 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Riess 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Riess.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Riess Nouvelle 0558-036
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Riess Zestaw 5cz. Smaragd Riess | 1 855 zł |
Zestaw 5cz. Smaragd Riess | 1 979 zł |
Zestaw 5cz. Smaragd Riess | 2 111 zł |
Sprzęt:
- Rondel z pokrywką 16 cm, 1,5 l
- Rondel z pokrywką 20 cm, 2,0 l
- Rondel z pokrywką 20 cm, 3,5 l
- Rondel z pokrywką 24 cm, 6,0 l
- Patelnia 28 cm
Modyfikacje Riess Nouvelle 0558-036
Ceny na Riess Nouvelle 0558-036 |
---|---|---|---|---|
Riess Nouvelle 0558-008 | od 2 196 zł | 2 oferty | ||
Riess Nouvelle 0558-034 | od 1 979 zł | 2 oferty | ||
Riess Nouvelle 0558-036 | od 1 855 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →