Zestaw naczyń Riess Nouvelle 0558-034
Zdjęcia 4 |
Riess Nouvelle 0558-034 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Riess 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Riess.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Riess Nouvelle 0558-034
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw 5cz. Corall Riess | 1 979 zł |
Komplet 5 garnków Corall, Riess | 2 111 zł |
RIESS EMAILLE 5cz. Corall - zestaw garnków, bez niklu, INDUKCJA | 1 895 zł |
Zestaw garnków 5cz. Corall Riess | 2 199 zł |
RIESS EMAILLE 5cz. Corall - zestaw garnków, bez niklu | 1 699 zł |
Sprzęt:
- Rondel z pokrywką 16 cm, 1,5 l
- Rondel z pokrywką 20 cm, 2,0 l
- Rondel z pokrywką 20 cm, 3,5 l
- Rondel z pokrywką 24 cm, 6,0 l
- Patelnia 28 cm
Modyfikacje Riess Nouvelle 0558-034
Ceny na Riess Nouvelle 0558-034 |
---|---|---|---|---|
Riess Nouvelle 0558-008 | od 2 196 zł | 4 oferty | ||
Riess Nouvelle 0558-034 | od 1 979 zł | 5 oferty | ||
Riess Nouvelle 0558-036 | od 1 855 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →