Zestaw naczyń Riess Nouvelle 0558-008
Zdjęcia 5 |
Riess Nouvelle 0558-008 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Riess 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Riess.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Sprzęt:
- Rondel z pokrywką 16 cm, 1,5 l
- Rondel z pokrywką 20 cm, 2,0 l
- Rondel z pokrywką 20 cm, 3,5 l
- Rondel z pokrywką 24 cm, 6,0 l
- Patelnia 28 cm
Modyfikacje Riess Nouvelle 0558-008
Ceny na Riess Nouvelle 0558-008 |
---|---|---|---|---|
Riess Nouvelle 0558-008 | od 2 196 zł | 2 oferty | ||
Riess Nouvelle 0558-034 | od 1 979 zł | 2 oferty | ||
Riess Nouvelle 0558-036 | od 1 855 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →