Strzyżarka Remington Virtually HC5880
Remington Virtually HC5880 |
|
Maszyna znanej amerykańskiej marki wyposażona jest w 8 nasadek i służy do strzyżenia każdego rodzaju włosów, zapewniając długość od 3 do 25 mm. Urządzenie wykonane jest w kolorze srebrnym, posiada atrakcyjny design i ergonomiczny kształt. Możliwość podłączenia do sieci i korzystania z niej bezprzewodowo sprawia, że urządzenie jest uniwersalne i atrakcyjne nie tylko do użytku domowego, ale również do salonu.
Czas pracy na baterii wynosi 120 minut (czyli 4-5 fryzur), pełne naładowanie akumulatora zajmie tylko 4 godziny. Strzyżarka Remington HC-5880 wyposażona jest w nóż wykonany z solidnej i wytrzymałej stali nierdzewnej oraz posiada odporną na wstrząsy obudowę wykonaną z wytrzymałego poliwęglanu, uzupełnioną gumowanymi wkładkami. Narzędzie tnące można myć pod bieżącą wodą - nie grozi to korozją, a do czyszczenia na sucho lepiej użyć szczotki dołączonej do urządzenia. Maszynę można przechowywać w walizce lub zawiesić na pętli, ostrza należy regularnie smarować, aby się nie tępiły i zapewniały idealne cięcie. Do zestawu dołączona jest walizka i olejarka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Virtually HC5880
Wszystkie ceny 6 →REMINGTON Maszynka do strzy?enia w?osów HC5880 Virtually Indestructible | 278 zł |
Remington HC5880 Virtually Indestructible AGDM-STRZ-REM-013 | 289 zł |
Maszynka do włosów Remington Virtually Indestructible HC5880 | 288 zł |
Remington HC5880 maszynka do strzyżenia włosów i brody 1 szt. | 482 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów REMINGTON Virtually Indestructible HC5880 | 274 zł |
Remington HC5880 | 317 zł |