Igrovoy podkładka Redragon Archelon L (70338)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Redragon Archelon L 300x260 mm400x300 mm |
|
Niedroga mata do zabawy o dużej powierzchni (rozmiar L) z wygodną powierzchnią roboczą z tkaniny z gęstym gumowym podkładem. Wyróżnia się atrakcyjną ceną, jest pozycjonowany jako produkt przystępny cenowo w podstawowej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona świadomych budżetu entuzjastów gamingu oraz początkujących e-sportowców. Dodatkowo przyda się w zadaniach roboczych, których efektywne rozwiązanie wymaga szybkiego i jak najdokładniejszego pozycjonowania kursora np.
przy projektowaniu graficznym. Imponująca powierzchnia maty do gier Redragon Archelon L daje użytkownikowi pełną swobodę w wyborze trajektorii i zakresu ruchu manipulatora. Możliwe są zarówno ostre gesty bez załamań i utraty kontroli, jak i precyzyjnie dopasowany eyeliner kursora. Tkaninowe pokrycie powierzchni roboczej maty gwarantuje najdokładniejsze pozycjonowanie czujników optycznych i laserowych. Dzięki hydrofobowej powłoce tkaniny nie odkształca się przy rozlaniu płynów czy delikatnym czyszczeniu na mokro. Jako materiał bazowy zastosowano spieniony kauczuk o wysokiej gęstości, który zapewnia doskonałą przyczepność do każdego blatu. Pełne szwy krawędziowe zapobiegają rozwarstwianiu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Redragon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Redragon.
Kup Redragon Archelon L
Wszystkie ceny 7 →Redragon podkładka pod mysz - Archelon L AMRDRF000000002 | 33 zł |
Podkładka Redragon Archelon L (ME-RD-P002) | 22 zł |
Redragon Archelon L P002 MY-P-RDRG-006 | 16 zł |
Redragon podkładka pod mysz - Archelon L 127129 | 36 zł |
Redragon podkładka pod mysz - Archelon L 127129 | 33 zł |
Redragon Archelon L P002 | 35 zł |
Redragon Archelon L P002 | 35 zł |
Modyfikacje Redragon Archelon L
Ceny na Redragon Archelon L |
---|---|---|---|---|
Redragon Archelon M | od 19 zł | 14 oferty | ||
Redragon Archelon L | od 16 zł | 8 oferty |