Odtwarzacz multimedialny Realme 4K Smart Google TV Stick
Wideo 16 |
Realme 4K Smart Google TV Stick |
|
Wprowadzony na początku 2022 roku kij telewizyjny Realme jest kompaktowym odtwarzaczem multimedialnym średniej klasy. Model posiada certyfikat Google, w związku z czym działa na nim oficjalny, stosunkowo nowy system operacyjny Google TV, obsługuje Chromecasta od razu po wyjęciu z pudełka, co ułatwia strumieniowe przesyłanie treści z urządzeń mobilnych z Androidem na ekran telewizora.
Kolejną cechą platformy jest wygodne sterowanie z obsługą wyszukiwania głosowego. Karta Realme 4K Smart Google TV Stick może dekodować wideo Ultra HD 4K, w tym treści HDR (obsługiwane jest HDR10 Plus). W tym celu zapewniono dobre „wypychanie” sprzętu, w tym 4-rdzeniowy procesor RM Cortex A35 ze zintegrowanym rdzeniem graficznym, 2 GB pamięci RAM i dysk 8 GB. Jest też HDMI 2.1 do podłączenia do telewizora i micro USB do zasilania. Do przyjemnych cech modelu należy licencja Netflix (ta usługa jest początkowo instalowana w systemie i nie „obcina” jakości obrazu), obecność Wi-Fi 5 (802.11ac) i Bluetooth 5.0, obsługa sprzętowa kodek AV1, który jest obecnie używany przez coraz popularniejsze platformy streamingowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Realme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Realme.
Kup Realme 4K Smart Google TV Stick
Wszystkie ceny 9 →Odtwarzacz multimedialny 4K REALME TV Stick RMV2105 | 291 zł |
Realme 4K Smart Google TV Stick TV-A-RLME-001 | 259 zł |
realme TV Stick 4K | 299 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K REALME TV Stick RMV2105 | 291 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K REALME TV Stick RMV2105 | 285 zł |