System audio REAL-EL X-777
Zdjęcia 12 |
Podłogowy system audio REAL-EL to masywny głośnik odpowiedni do użytku domowego i na imprezy. Waży 4,35 kg i zajmuje dużo miejsca, ale korpus posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Dlatego w razie potrzeby głośnik możesz zabrać ze sobą na daczy, w odwiedziny, a nawet na łono natury – nie wymaga połączenia z siecią i działa na wbudowanym akumulatorze. Jest dość pojemny (8800 mAh) i zapewnia długą pracę na baterii.
Model wyposażony jest w dwa głośniki 77 mm i jeden 165 mm o łącznej mocy 65 W. Jeśli to nie wystarczy, użyj TWS, aby jednocześnie podłączyć dwa urządzenia do tego samego źródła dźwięku i utworzyć parę stereo. Ponadto REAL-EL X-777 umożliwia regulację poziomu niskich i wysokich częstotliwości za pomocą korektora. Na samej kolumnie znajduje się panel sterowania z małym wyświetlaczem.
W zestawie znajduje się także pilot do sterowania. Istnieje kilka opcji podłączenia i transmisji dźwięku: Bluetooth, mini-Jack (3,5 mm), USB i czytnik kart do słuchania plików z kart pamięci Micro SD. Możesz więc korzystać ze smartfona, telewizora, komputera, pendrive'ów i starszych urządzeń, takich jak odtwarzacze. Głośnik przeznaczony jest zarówno do cichego, rodzinnego oglądania filmów, jak i hałaśliwych imprez. Oświetlenie RGB z konfigurowalnymi efektami doda jasnych kolorów i zanurzy Cię w atmosferze dyskoteki. A jeśli chcesz nie tylko słuchać muzyki, ale także śpiewać, podłącz mikrofon do głośnika i zorganizuj karaoke.
Kup REAL-EL X-777
Głośnik Real-El X-777 czarny (EL121600019) | 449 zł |
Głośnik przenośny REAL-EL X-777 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 400 zł |
Głośnik przenośny REAL-EL X-777 | 417 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Głośnik przenośny REAL-EL X-777 - PACZKOMAT, POCZTA, K | 399 zł |