System audio REAL-EL X-757
Zdjęcia 12 |
REAL-EL X-757
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:36 W
Pasmo przenoszenia:40 – 22000 Hz
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:470x240x240 mm
Waga:3.8 kg
Tryb „karaoke”. 2 wejścia do podłączenia mikrofonów.
Wszystkie dane techniczne
Kup REAL-EL X-757
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALTAVOZ PORTÁTIL REAL-EL X-757 ACTIVO NEGRO BATERIA OD 4000 MAH EL12160000 | 449 zł |
Głośnik przenośny REAL-EL X-757 | 344 zł |
REAL-EL Głośnik przenośny REAL-EL X-757 | 310 zł |
Głośnik Real-El X-757 czarny (EL121600007) | 302 zł |
Głośnik przenośny REAL-EL X-757 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 301 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Głośnik przenośny REAL-EL X-757 (aktywny Kolor: CZARNY | 300 zł |
Głośnik przenośny REAL-EL X-757 | 323 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →