Ścianka prysznicowa REA Rapid Fold 80 REA-K6418
Zdjęcia 12 |
REA Rapid Fold 80 REA-K6418 |
|
Szkło z powłoką ochronną Easy Clean, która ułatwia utrzymanie go w czystości. System uchyłu ułatwia otwieranie i zamykanie drzwi.
Można go zamontować zarówno na podłodze, jak i na brodziku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Rapid Fold 80 REA-K6418
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea Drzwi prysznicowe Rapid Fold Składane Czarne Matowe 80 | 869 zł |
Rea drzwi prysznicowe rapid fold black 80 | 869 zł |
Drzwi Prysznicowe Składane Rapid Fold Czarne 80 | 869 zł |
REA-K4128 Rapid Fold Gold Drzwi prysznicowe 80x195 | 1 099 zł |
Rea Drzwi Prysznicowe Składane REA Rapid Fold 80 Złote Gold | 1 099 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje REA Rapid Fold 80 REA-K6418
Ceny na REA Rapid Fold 80 REA-K6418 |
---|---|---|---|---|
REA Rapid Fold 80 REA-K6418 | od 869 zł | 10 oferty | ||
REA Rapid Fold 90 REA-K6419 | od 899 zł | 6 oferty | ||
REA Rapid Fold 100 REA-K6420 | od 1 039 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →