Kabina prysznicowa REA Hugo Double 98x98
Zdjęcia 16 |
REA Hugo Double 100x100 REA-K6602 |
|
Powłoka Easy Clean ułatwia czyszczenie szkła.
Kabinę można zamontować na palecie lub bezpośrednio na podłodze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Hugo Double 98x98
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea kabina hugo black 100x100 | 2 159 zł |
Kabina Prysznicowa Rea Hugo Double Black 100X100 | 2 159 zł |
REA-K6605 Hugo Gold Brush Kabina Hugo Gold Brush 100x100x200/drzwi 100 + d | 1 959 zł |
Rea Kabina Prysznicowa REA Hugo Double 100x100 Złota Szczotkowana | 1 959 zł |
Rea kabina hugo gold brush 100x100 | 1 959 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje REA Hugo Double
Ceny na REA Hugo Double |
---|---|---|---|---|
REA Hugo Double 78x78 | od 1 859 zł | 11 oferty | ||
REA Hugo Double 88x88 | od 1 655 zł | 12 oferty | ||
REA Hugo Double 98x98 | od 1 959 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →